Slavnostní předávání cen soutěže CAW

Slavnostní předávání cen 17. ročníku soutěže Cena Arnošta Wiesnera pro studenty Ústavu architektury Fakulty stavební se již tradičně konalo v krásném prostředí přednáškové budovy Metodického centra moderní architektury v Brně-Pisárkách. V kategorii A (práce 1. ročníku) získala první cenu Barbora Oborná za návrh návrh rodinné vily, druhou cenu získala Andrea Bartáková za návrh vodáckého sportovního centra v Brně-Pisárkách a třetí cenu Adam Indrych taktéž za návrh vodáckého sportovního centra v Brně-Pisárkách. V kategorii B (práce 2. ročníku) byly uděleny dvě první ceny. Získali ji Petra Navrátilová za projekt motelu v Indii a Petr Koumar za návrh domu důstojného stáří v Brně-Ivanovicích. Druhou cenu získala Tereza Čamborová za návrh areálu Víchov. Třetí cenu získala Antonie Svatošová za návrh obnovy secesního hostince Orlík v Zákupech. V kategorii C (práce 3. ročníku) získala první cenu Tereza Pleštilová za návrh dostupného bydlení ve Vancouveru. Druhou cenu získala Anna Vrzalová za návrh aktivace pylonu u brněnské přehrady. Třetí cenu získala Karolína Jantačova za návrh obnovy kláštera v Zákupech. Hlavní cenu soutěže CAW 2022 napříč kategoriemi získali Petra Navrátilova a Petr Koumar.